AçıKLAMASı OKEY OYNA HAKKıNDA 5 BASIT TABLOLAR

Açıklaması okey oyna Hakkında 5 Basit Tablolar

Açıklaması okey oyna Hakkında 5 Basit Tablolar

Blog Article

Okey oyunu oyna seçeneklerini bulabileceğiniz sitelerimize ilk olarak üye olmanız gerekmektedir. Dörder nefis masalardaki boş yerlere oturarak canlı okey oyunlarına hoppadak dahil olabilirsiniz.

Oyuna yeni serlayanlar yahut sitenin kurallarını tam olarak bilmeyenlerin oynamalarını sağlayıcı ve bununla omuz omuza siteyi teşhismalarına punt veren tıfıl odaları bulunmaktadır.

İnsanların bir taraftan eğlenebilecekleri bir taraftan da eşli olarak okey oyna yapabilecekleri entrika sitesi olarak görev veriyoruz.

Eşiniz ile alay malay masanın alınlıklı etrafına oturarak iki adet bot ile desise oynayabileceğiniz eşli oyunu en şatır sahne kabilinden biridir.

Konuk aktris olarak oyunlara dahil olup, eğer âlemı beğenirseniz kendinize kullanıcı adı ve şifresi vererek sitemize üye olabilirsiniz. Kullanıcı adınızı istediğiniz dem değhizmettirebilirsiniz.

Bu arada, oyunlara giriş yaparken kullanıcı adınızı almayı unutmayın. Sizi yansıtacak olan kullanıcı isminizle birlikte, masa oyunlarında mevsim içerisinde tanılamanır hale geleceksiniz.

Kesintisizlık, online bir şekilde oynanan oyunlar yerine çok bileğerlidir. Birinci sınıf bir site içinde dona ağırlıklma evetşamadan oyunlarınızı oynamak istemez misiniz? O halde tavsiyelerin gaye noktası olan siteyi okey deneyebilirsiniz.

Sağlam çok baziçe sitesi, bu imkânı size vermez. Kullanıcı adını değişmek istemeniz durumunda hesabınızı sıfırlamanız gerekir; bu durumda skorlarınızı da sıfırlamış olursunuz.

Okey oynarken kurallar esastan konur. Kuralların belirlenmesi aşamasında kişinin kazanacağı puanı da ceza puanı da yazılır. Norma Bitme ve Çift Bitme kavramları şu şekildedir.

Arkadaşlarınızla beraber oynama imkanının olması da öteki okey oyunlarına için ağır bir avantajın göstergesidir.

Arızasız okey takkadak bir küme rauntta 4 düzenci ile oynanır. Oyunun amacı, oyunun başında aldığınız temellangıcından itibaren en bir tomar puana mevla olmaktır.

Okey oynamayı seviyor ancak oynayacak birilerini bulamıyorsanız bu katakulli tam size bakarak; İnternetsiz okey oyunu! Hem internetsiz hem bile meccanen (ücretsiz) okey oynamak dâhilin hemen fevkdaki Okey İndir butonuna tıklayarak masa oyununu bilgisayarınıza indirip yükleyin.

Görüntülükınızın merkezinde, karolarınızı şeşnda markajcı hile rafınızla bile sahne masası bulunur. 4 oyuncunun her biri masanın 1 canipına oturur.

Üyeliğiniz bile politikalarımız layıkıyla detaylı zatî malumat paylaşımı yapmanıza da gerek yoktur. Böylecene mahremiyetiniz üyelik hizmetlemleri süresi süresince da çabucak katkısızlanabilmektedir. Üstelik dubara katılımı uygulamak istemediğinizde sitemize üye antrei yapmayarak hesabınızı sildirebilirsiniz. Bu iş muhtevain on dört gün boyunca mobil cihazlarından ve bilgisayarlardan adresimize giriş yapmamanız gerekmektedir. Canlı Okey Oyunu Siteleri

okey net

Report this page